oddíl kuželek

SK Podlužan prušánky

banner

Harmonogram turnaje - 9. ročník memoriálu Stanislava Zálešáka

 

Pondělí 16.7.2018                            
17:00 Řehánková 367 Benada 439 806 
17:45
18:30 Macková 426 Mačudová 446 872
19:15 Pálka 445 Flamík 463 908 
20:00 Maleňák 419 Maleňáková 380 799
20:45  
21:30

Středa 18.7.2018
17:00 Esterka 454 Zálešák 471 925 
17:45 Radoš P. 402 Janica R. 420  822 
18:30 Radoš B. 386 Radošová E. 380 766
19:15 Skurský I.381 Šimovec 385 766 
20:00 Mecl K. 398 Meclová 371 769
20:45 Kobylková 426 Podéšť 430 856
21:30 Dařílek J. 475 Zálešák Z. 431 906 

Pátek 20.7.2018
17:00 Zálešák Smejkal   
17:45 Macek  Mistřín 
18:30 Macek  Mistřín
19:15 Macek Mistřín
20:00 Maršálek Haluzová
20:45
21:30

   Neděle 22.7.2018
10:15 Nedopil Kroměříž
11:00 Nedopil Kroměříž
11:45 Nedopil Kroměříž
12:30 Nedopil Kroměříž
13:15 Sokol IV Sokol IV
14:00 Sokol IV Sokol IV
14:45 Sokol IV Sokol IV
15:30 Sokol IV Sokol IV 
16:15 Mecl K. Mecl J.
17:00 Kašník Fiala 
17:45 Prachař
18:30
19:15
20:00 Benada Benada
20:45
21:30

Úterý 24.7.2018
17:00 Benada Kuja
17:45 Tušl Zálešák A.   
18:30  
19:15 Zálešák P.  Zálešáková I.
20:00 Tarhajová Mrákavová
20:45 Ventruba Wallischová
21:30

  Čtvrtek 26.7.2018
17:00 Důbrava KC Hodonín 
17:45 Důbrava KC Hodonín 
18:30 Důbrava KC Hodonín
19:15 Pihár Trechová L. 
20:00 Příborský Helešic
 
20:45 Hlavinka Fojtík 
21:30  
 Sobota 28.7.2018
10:15 Sokol IV Sokol IV
11:00 Sokol IV Sokol IV
11:45 Sokol IV Sokol IV
12:30 Trenčín Trenčín 
13:15 Trenčín Trenčín
14:00 Trenčín Trenčín
14:45 Trenčín Trenčín 
15:30 Trenčín Trenčín
16:15  
17:00
17:45
18:30  
19:15    
20:00
20:45
21:30

 Pondělí 30.7.2018
17:00
17:45 Staroborci Čupr 
18:30 Staroborci Čupr  
19:15
20:00    
20:45  
21:30

Středa 1.8.2018
17:00
17:45
18:30 Val.Mez Val.Mez
19:15 Val.Mez Val.Mez
20:00  
20:45
21:30

Pátek 3.8.2018
17:00 Ryba D. Škoula L.  
17:45 Matoušek Špaček
18:30 Gordíková  St.Turá
19:15 Zálešáková   Procházka 
20:00 Gordíková St.Turá  
20:45 Gordíková St.Turá
21:30 Gordíková St.Turá



Úterý 17.7.2018                           
17:00 Janás Ra 499 Janás R. 423 922 
17:45 Nestrojil 493 Concepcion 466 959
18:30 Teplík 444 Antoš P.st. 408 852
19:15 Toman J. 404 Toman J. 393 797 
20:00 Zálešák A. 442 Čuřík R. 461 903 
20:45 Pálka M. 495 Polách J. 427  922 
21:30

Čtvrtek 19.7.2018
17:00 Šimáčková Břeclav
17:45 Novotný Tesařík
18:30 Zálešáková S. Novák V
19:15 Hlavinka Fojtík 
20:00 Pihár Zapletalová
20:45 Mlynárik  Valtice 
21:30

Sobota 21.7.2018
14:00 Fabík J. Fabík T.  
14:45 Bachňák  Zlín   
15:30 Říha  Valmez
16:15 Říha  Valmez  
17:00 Říha  Valmez 
17:45 Mrákava Pihár R.
18:30 Antoš st.  Antoš ml.  
19:15 Podéšť  Dubňany
20:00 Sokol IV  Sokol IV   
20:45 Sokol IV Sokol IV   
21:30 Dařílek  
:
 Pondělí 23.7.2018
17:00 Bábíček Mistřín 
17:45 Bábíček Mistřín 
18:30 Chotaš ml. Teraz
19:15 Čupr  Příborský
20:00
20:45

 Středa 25.7.2018
17:00  Šimáčková Maleňáková  
17:45 Mazuchová Rohrová
18:30 Lasovský ml. Lasovský st. 
19:15 Novotný Hoga  
20:00 Šimek M. Tesařík
20:45
21:30

   Pátek 27.7.2018
17:00 
17:45 Vařák  Vařák
18:30 Marek  Hlubina   
19:15 Marek Hlubina
20:00 Marek  Hlubina
20:45 Marek  Hlubina
21:30
  Neděle 29.7.2018
14:00
14:45 Šintál  Rakovice 
15:30 Šintál Rakovice
16:15  
17:00 Mistřín Mistřín
17:45 Mistřín Mistřín  
18:30 Mistřín Mistřín
19:15
20:00 Benada Slížek
20:45
21:30

Úterý 31.7.2018
17:00 Mrákava Tarhajová
17:45 Mrákava  Tureček
18:30 Hochel St.Turá 
19:15 Hochel St.Turá
20:00  
20:45
21:30

 Čtvrtek 2.8.2018
17:00
17:45
18:30 Hlavinka  Zálešák H. 
19:15 Pihár Prčík V.
20:00 Horák  Luža 
20:45  
21:30  

Sobota 4.8.2018
10:15 Tábor Tábor
11:00 Tábor Tábor
11:45 Tábor Tábor
12:30 Tábor Tábor
13:15 Tábor Tábor
14:00 Tábor  Tábor
14:45 Tábor  Tábor 
15:30 Tábor Tábor
16:15 Tábor Tábor
17:00 Tábor Tábor  
17:45 Tábor Tábor   
18:30 Tábor  Tábor 
19:15 Tábor Tábor
20:00 Tábor  Tábor