oddíl kuželek

SK Podlužan prušánky

banner

Mistrovství kraje 2022 - máme tři postupující na mistrovství ČR

I Letos máme postupující na mistrovství ČR a to hned tři. Ve dnech 29.-30.1.2022 se uskutečnily přebory Jihomoravského kraje ve všech kategoriích . Postup na mistrovstí České republiky si nakonec vybojovali  tři našíi zástupci.  David Machala v mužích skončil ve Vracove na třetím místě, Alena Kristová byla mezi seniorkami na Husovické kuželně na druhém místě a Štěpánka Vytisková na stejné kuželně v juniorkách třetí.  Všem děkuji za skvělou reprezentaci našeho oddílu a dík taky zaslouží i další naši hráči kterým boj o přední pozice nevyšel. Podrobné výsledky : Muži-  muži 1. nához , finále . Ženy - výsledky . Seniorky - výsledky . Senioři - výsledky . Junioři - výsledky . Juniorky - výsledky.  Dorostenci - výsledky.

Celkové výsledky oddílů dle medaiilí a bodů . tabulka 

Foto : David Machala a Štěpánka Vytisková 

David přebory 2022 zmenšená Štěpánka přebory 2022