oddíl kuželek

SK Podlužan prušánky

banner

Kvalifikace na mistrovství JM kraje mužů a seniorů 2018

6. a 7. ledna se uskutečnilo kvalifikační mistrovství kraje mužů (Šanov) a seniorů (Ratíškovice) V seniorech jsme měli jen jednoho zástupce . Pavel Flamík z 36 účastníků skončil výkonem 532 kuželek na 12. místě a probojoval se na krajského mistrovství které se uskuteční v sobotu 27.ledna ve Valticích. Výsledky senioři.

Muži hráli svou kvalifikaci v bouřlivém prostředí Šanovské kuželny ( Standa Červenka a ostatní) kde jsme měli z 36 kuželkářů čtyři zástupce. Z nástrahami drah a domácích fanoušků si nejlépe poradil jen náš legionář David Machala který výkonem 615 kuželek skončil na skvělém druhém místě. Probojoval se taky na mistrovství kraje které se bude hrát na kuželně Moravské Slavie Brno v neděli 28.ledna.  Další umístění našich , Zálešák Zdeněk 534 kužele 19.místo, Šimek Milan 520 25.místo a Esterka Stanislav 514 27.místo. Výsledky muži.

Přeji všem mnoho úspěchů na krajském mistrovství jak v mužích tak v seniorech , ale i našim juniorům, dorostencům, juniorce a seniorce ,kteří budou bojovat ve stejnou dobu taky o postup na mistrovstí ČR  - jmenný seznam: kraj

David šanov 2018