oddíl kuželek

SK Podlužan prušánky

banner

Sezóna 2017/2018 - Představujeme

Začíná nám další kuželkářská sezóna a chtěl bych zmínit jednu změnu u A družstva. Tenhle rok bude pro nás v něčem jiný. Většinou jsme jako oddíl dávali na hostování naše hráče jak u žen (Ratíškovice,Vracov) tak mužů ( Ratíškovice,Dubňany). Proto bych chtěl představit dva nové hráče A družstva kteří přichází na tuhle sezónu do našeho oddílu na hostování. Je to Hlavinka Lukáš z Blanska a Novák Vojta z Dubňan. Představím nejdřív toho staršího . Lukáš Hlavinka 28. let bydliště Blansko ( momentálně Vel.Bílovice) hráč KK Blansko . V loňské sezóně hrával divizi za blanenské béčko a s průměrem v soutěži 560 kuželek skončil na 3.místě . Vojta Novák 19. let bydliště Dubňany hráč SKK Dubňany. Loňskou sezónu hrál divizi za dubňanské béčko a ještě byl na hostování ve valtickém dorostu. Z Valticemi získal v kuželkářské lize dorostu ČR druhé místo. Dále se zůčastnil mistrovství ČR jednotlivců v dorostu kde skončil na  5. místě a myslím, že jeho největší úspěch je letošní účast na Mistrovství světa v německém Dettenheimu kde skončil v jednotlivcích na skvělém 7. místě . Kluci za oddíl můžu jen říct ,ať se vám u nás líbí a i skvěle hraje. Na konec přidávám fotky obou představovaných i celého třetiligového družstva Podlužanu. Jinak tento rok máme s věkovým průměrem 31 let nejmladší mužstvo v 3.lize . Už to tam kazí jen dva staří Zálešáci :) :) . 

0001

0002