oddíl kuželek

SK Podlužan prušánky

banner

Mistrovství České republiky -jednotlivců 2017

Tak máme za sebou kuželkářskou sezónu 2016-2017 .Ukončilo ho Mistrovství ČR jednotlivců které se uskutečniko koncem dubna a začátkem května. Tento rok jsme měli v soutěži tři naše zástupce . V dorostencích Filip Benada v juniorkách Jitka Šimková a v seniorkách Alena Kristová. Filip se poprvé probojoval na mistrovství, a v Poděbradech kde se závěrečný turnaj uskutečnil skončil z 36.účastníků na pěkném 16.místě výkonem 533 kuželek. Postoupil tak do druhého hracího dne kde se hrály sprinty. Tady však nestačil na vítěze kvalifikace a skončil  v 1.kole.  

Jitka si udělala hezký výlet na kuželnu do Aše. První hrací den to nebyla žádná sláva. Sice postup do nedělního finále,ale 511 kuželek a 19.místo v sobotní kvalifikaci bylo určitě po Jitčiny možnosti. V nedělním finále si to ale vynahradila a nakonec z toho bylo pěkné 5. místo s číslem 552 kuželek, celkem v kombinaci ze sobotním náhozem slušné 13. místo z 33 juniorek.

Alena jela do nedalekého Třebíče a ze 48. seniorek výkonem 507 kuželek se umýstila na 38. místě a nepostoupila do nědělního finále. Škoda, hodit 527 kuželek na postup do finále určitě bylo v jejích možnostech. 

Děkuji všem za vzornou reprezentaci SK. Celkové výsledky MČR- dorostenci - juniorky - seniorky

nástup všech 29.4.2017