oddíl kuželek

SK Podlužan prušánky

banner

Mistrovství Jihomoravského kraje 2016

Máme dva juniorské mistry Jihomoravského kraje Jitku Šimkovou a Honzu Zálešáka !! 

30. a 31.ledna se uskutečnilo mistrovství Jihomoravského kraje ,všech věkových kategorií. V seniorech ve Vracově hráli Zdeněk Hosaja a Jiří Lauko. Zdeněk Hosaja si v konkurenci 48 kuželkářů vybojoval 16. místo a postoupil na republikové semifinále které se bude hrát 20.února v Kroměříži. Jirka Lauko skončil na 38.místě. Výsledky senioři

Seniorky hráli spolu z juniorkama na kuželně v Mistříně. Alena Kristová skončila mezi 20 seniorkami na 13. místě a nepostoupila. V juniorkách hráli Sára Zálešáková a Jitka Šimková. Sára se umístila na 12. místě a Jitka výkonem 577 kuželek získala 1.místo a postoupila na mistrovství České republiky které bude u nás na Moravě, a to ve Vracově 23. a 24. dubna. Výsledky seniorky a juniorky.

Dorostenci měli své přebory spolu jak holky tak kluci v Blansku. Škoda , že zrovna v ten samí den byl školní ples a tak hrát jela jen půlka dorostenců. V holkách Svaťka Slavíková skončila na 17. místě . Kluci Slížek Tomáš na svém prvním turnaji 20. místo a Dominik Fojtík hezké 8. místo , ale mohlo být i lepší ! Výsledky dorostenky a dorostenci.

V neděli 31. hráli junioři v Dubňanech a muži v Ivančicích.  Honza Zálešák nahrál na dubňanské kuželně skvělých 597 kuželek a zaslouženě získal první místo a postoupil do republikového semifinále které se bude hrát 20.února ve Valašském Meziříčí. V mužích se Zálešák Zdeněk umístil na 13. místě a taky postoupil na republikové semifinále do Pelhřimova.  Šerák Tomáš skončil na 34.místě.  Výsledky junioři a muži. 

Děkuji všem za reprezentaci oddílu a na závěr tabulka Jihomoravského kraje v bodování , dle medailí a bodů. Opravdu hezký pohled. Tabulka

P1010401