oddíl kuželek

SK Podlužan prušánky

banner

Republikové mistrovství 2015- semifinále

V sobotu 14. února se uskutečnila semifinálová čás přeborů o postup na mistrovství republiky.  Senioři Radek "veterán"Horák a Zdeněk "stařa"Hosaja odehráli svoje náhozy na kuželně KK Kroměříž a zvládli tento turnaj na výbornou. Oba se kvalifikovali na mistrovství republiky. Radek skončil ze 47 účastníků na skvělém 4.místě výkonem 563 kuželek a Zdeněk opět nesklamal a zase napínal svoji i naši nervovou soustavu. Z počtem 532 shozenách kuželek skončil "zase" na předposledním postupovém místě 13. Pro něho asi šťastné číslo.  Ale historie se neptá a tak jedou na mistovství republiky 25. a 26.dubna do Jičína oba naši senioři. Výsledky senioři .

Muži hráli na kuželně ve Vyškově. Naši dva zástupci Zdeněk "čenda"Klečka a Tomek Šerák u kterých jsme doufali ,že nějak promluví z 48 účastníků do 11 postupovích míst. Nakonec se to podařilo jen Tomášovi který skončil na pěkném 9. místě z číslem 569. Čendovi se nedařilo, a 529 kuželek stačilo jen na 34. místo. Republikové mistrovství mužů se bude hrát 25.-26. dubna v Poděbradech. Výsledky muži .

Postupující přeji na mistrovství hodně štěstí a pěkné výkony. Sice jsme tento rok v kvalifikacích ustoupili z medailovích pozic , ale zase máme více našich na republice.  A hlavně děkuji všem hráčům za reprezentaci oddílu na krajské úrovni.